Acura Temel Sedan 2012 İç Dış Genel Açıklaması Özellikleri İncelemeli Anlatım Teknik Donanım Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 01 Ekim 2011 Cumartesi tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 209
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 121 ziyareti evrimii.
 • 
   Opel,Finans Sistemi,Şubatta Cazip Krediler,vadeli kredi Veriyor,30 ay,60 ay,ayda 220,658,10 bin tlFiat\'da,Sıfır,Faizli,Kredi,Avantajı,piston kolu,yatak sesi,tamiri,çözümü,piston yatağı,ses nasıl gider,piston vuruntu sesiWald,International,Yorumuyla,Lexus,LXFerrari,430,Scuderia,Novitec,Rosso,Exhaust Sound video

yelerimizden

ye Resmi

davut 06.07.2018 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Acura Temel Sedan 2012 İç Dış Genel Açıklaması Özellikleri İncelemeli Anlatım Teknik Donanım

Acura Temel Sedan,2012,İç,Dış,Genel,Açıklaması,Özellikleri,İncelemeli,Anlatım,Teknik,Donanım,2.El Yedek,Parçaları,Servisleri

Acura Temel Sedan 2012 İç Dış Genel Açıklaması Özellikleri İncelemeli Anlatım Teknik Donanım Acura Arabası Sh-awd Konforlu Yapısı İle Öne Çıkıyor

3.7l v6 motoru
Otomatik vites
18 cty/26 hwy mpg
Bütün tekerleklerden çekiş
Navigasyon sistemi
Bluetooth
ipod girişi
Uydu radyo
Side / perde hava yastıkları
Stabilite kontrolü
Çekiş kontrolü

2012 Acura TL Özellikler ve Özellikleri 2012 Acura TL Features & Specs

acura temel sedan,2012,araba,oto,Resimleri,Videoları,Duvar kağıtları,fotoğrafları,fotoları
2012 için neler yeni

2012 acura tl ön uç stil, altı-vitesli otomatik şanzıman, geliştirilmiş yakıt verimliliği, yükseltilmiş bir navigasyon sistemi ve sessiz bir otoban seyahati revize alır.
Giriş

İster istemez, stil, çoğu kez kişilerin kararlarında büyük bir rol oynar. Giyim hakkında konuşuyor olsanız dahi, bir otomobil veya potansiyel bir dostum, saymak büyük gözüküyor. Göz alıcı stili, umumiyetle ortalama bir farklı arabaya doğru satın alma kararları etki edebilir. Fakat şimdiki nesil acura tl gösterdiği gibi, tersi de doğru olabilir. Üç sene evvel, acura yeni baştan tasarlanmış tl metalik bir gaga andıran ızgarası ile pek çok kaş ve kalkık burun kaldırdı. Bir utanç, vasıta altında geniş bir kabin sunan sağlam bir sanatçı olduğundan, bereketi ve fevkalade inşa kalitesi sunuyor.

Yalnız, 2012 acura tl, faydaları midcycle yenileme mühim derecede probosis aşağı sesleri, yeni baştan şekillenen ön ve arka şeritleri gibi öteki stil revizyonlar bu sene daha şık bir görünüş için katkı payı öderler. İçeride, tl, navigasyon sistemi ( şu an 60gb sabit disk, daha çok harita ve daha canlı grafik ) , daha detaylı bir bluetooth ses görüntü ( Mesela, şarkı ve sanatçı ) , bluetooth cep telefonları için etkin eşleştirme ve geliştirilmiş ses yalıtımı için mühim gelişmeler daha sessiz bir kabin. Son olarak, gelişmiş paketi şu an havalandırılan koltuk ve bir kör nokta uyarı sistemi ihtiva eder.

Otomatik şanzıman yerine, beş-ileri ihtiyar devirlerde vites üstünde eşleşen yeni altı hız ünitesi ile bir güncelleştirme alır. Yeni şanzıman, ayrıca birazcık yakıt verimliliğini iyileştirmekte, baz 3.5-litre v6 motor sürtünme azaltıcı tedbirler. Epa 29 mpg revize edilen 3.5 'in otoyolu tahmin koyar - geçen yılki 3.5 üstünde etkileyici bir 3 mpg iyileştirme.

Acura tl 2012 için 2 değişik tatlar yeni baştan kullanılabilir. Baz modeli, rafine bir sürüş, büyük kabin ve son çan ve ıslık en tatmin edecek tam bir yardımcı sunuyor. Lacrosse buick, hyundai genesis ve lexus es 350 karşılaştırılabilir bir şey için bakıyor olmak lazımdır. Sürüş tutkunları muhtemelen daha kuvvetli ve daha keskin işleme tl sh-awd daha çekici bulacaktır. Atletik bir şasi ve all-wheel ile kutsanmış, bu sakin spor sedan, audi a4, bmw 3 serisi, infiniti g37 ve lexus gibi ufak rakipleri ile zorlu bir, kıvrımlı yol üstünde 350 is asabilirsiniz.
Vücut stiller, trim düzeyleri ve alternatif

2012 acura tl ve tl sh-awd donanım seviyesi halihazırda orta ölçekli lüks sedan.

acura temel sedan,2012,araba,oto,Resimleri,Videoları,Duvar kağıtları,fotoğrafları,fotoları

Standart tl, 17 inç jantlar, otomatik xenon farlar, sis farları, açılır tavan, çift bölgeli otomatik klima kontrol, bir eğim ve teleskopik direksiyon, ısıtmalı sekiz yollu zor ön koltuklar ( Sürücü bel ayarı ve bellek fonksiyonları ile ile beraber geliyor ) , deri döşeme ve otomatik kararan dikiz aynası. Bluetooth telefon ve ses bağlantısı ve sekiz hoparlörlü ses sistemi bir altı-cd değiştirici, uydu radyo, yardımcı bir audio jack ve bir ipod / usb ses arabirimi de standart olarak bulunmakta. Tl sh-awd, daha kuvvetli bir motor, all-wheel sürücü, daha sinirli bir süspansiyon ve direksiyon ayarı, geliştirilmiş frenler, 18 inç jantlar, derin takviye ön koltuklar ve deri dikiş zıt ekler.

Ve hem de düzeltir teknoloji paketi yükseltilmiş lastikler, arka spoyler, dikiz kamera, anahtarsız kontak / giriş, gps bağlantılı ve güneş algılama, iklim kontrolü, yükseltilmiş deri döşeme, yükseltilmiş iç metal kesme, otomatik telefon rehberi indirme, bir navigasyon ekler sistemi, gerçek zamanlı trafik ve hava, ses kontrolü ve dijital müzik depolama ile 10-speaker, acura / els surround ses sistemi. Gelişmiş paket için fışkıran büyük jantlar ( Temel tl ya da sh-awd 19-inç jantlar 18 inç jantlar ) , havalandırmalı ön koltuklar ve bir kör nokta uyarı sistemi ile beraber bütün bu ihtiva eder.
Powertrains ve performans

2012 acura tl baz modeli önden çekişli ve 280 beygir gücü ve 254 pound-feet tork üreten 3.5-litre v6 tarafından desteklenmektedir. Bir altı-vitesli otomatik bir standarttır. Biz, 6.7 saniyede tl beş-ileri önceki edmunds test esnasında aynı çizgi yaptığı tahmini 6.5 saniye 0-60 mph zaman bekliyoruz. Epa tahmini yakıt ekonomisi kombine 20 mpg city/29 mpg otoyol ve 23 mpg.

Tl sh-awd modeli, döner ve kötü hava şartlarına sırasında çekiş ve yol tutuş en üst seviyeye çıkarabilmek için, her bir tekerleğe zor değişik düzeylerde transferleri acura süper İşleme all-wheel-drive sistemi, hususiyetleri. Ayrıca iyi bir 3.7-litre v6 305 hp ve 273 lb-ft tork alır. Altı-vitesli otomatik bir altı-ileri manuel, isteğe bağlı ve yokuşta kalkış yardımı ihtiva eder, standart. Bir manuel donanımlı tl sh-awd, 5, 7 saniyede 60 mil vurur. Epa tahmini yakıt ekonomisi manuel ile otomatik ve 17/25/20 ile 18/26/21.
Güvenlik

Her 2012 acura tl ile kilitlenmeyen disk frenler, fren yardımcı sistemi, stabilite ve çekiş kontrol, ön koltuk yan hava yastıkları, yan perde hava yastıkları ve etkin ön koltuk ile beraber gelir. Tl sh-awd 120 feet, birazcık daha iyi yaptı, sınıf için ortalama edmunds fren testi, bir baz tl 122 feet mesafe 60 mil durma noktasına geldi.
İç dizayn ve Özellikler

2012 acura tl iç bir takım rakiplerinden daha çağdaş bir dizayn dili sahiptir. Alüminyum kaplama, cadillac cts, hyundai genesis ya da lexus es 350 ışıltılı ağaç tedavilerin yerine kabin süslüyor. Çevresi, malzeme kalitesi, yumuşak dokunuşlu yüzeyler çok suyla en üst seviye olmasına karşın, hatta, soğuk daha yalın hissediyorum. 2 renk tonu şeyler giyinmek yardım eder.

Tl modern kabin benzer fiyatlı avrupa sedanların daha çok alan, sakin ve sessizdir. Arka koltuklar uzun boylu yolcuların rahatça adaptasyon ise sürücü koltuğu, birden çok düzenlemeleri ve yan destekleme sunmaktadır. Büyük flip-up koltuk başlıkları, arka koltukta oturan yolcular için konfor ve koruma mümkün kılmak, daha sonrasında kullanımda değil engelsiz bir görünüş için seatbacks aşağı floş kaydırın. Bagaj kapasitesi 13, 1 kübik feet bu sınıfın öteki arabalara göre birazcık daha azdır, yalnız geniş açılması basit bir kaç golf çantaları ve bavullar yükleme yapar.
Sürüş İzlenimler

acura temel sedan,2012,araba,oto,Resimleri,Videoları,Duvar kağıtları,fotoğrafları,fotoları

2012 acura tl modelleri birbirlerinden farklı yararlanma hususiyetleri dikkate alındığında, neredeyse 2 değişik otomobil olarak düşünülmüş olabilir. Baz tl zihinde daha çok konfor ve lüks ile sürücülere hitap edilmelidir. Sürüş kalitesi fevkalade. Çarpmalar, çukurların ve genleşme derzleri tl ücret etiketiyle, lüks bir otomobil yakışır bir güven verici, neredeyse germen yumruk ile ilişiği kesilir. 280 beygir gücünde v6 çok günlük sürücüler için kafi olup, direksiyon, hissediyorum yoksun ise, çok miktarda park basit yapmanıza yardımcı sunuyor.

Daha sportif niyetleri olanlar temel vasıta daha da çok yol tutuş ve kontrol ile "super handling" etiketi kadar yaşar gibi, sh-awd modelini tercih olmalıdır. iletişimsel ve iyi ağırlıklı direksiyon direksiyonuna daha çok güven verirken, karmaşık bir tüm-tekerlerden-tahrik sistemi, viraj haricindeki tekerleklere daha çok zor yönlendirir.

Acura Hakkında Bilinmeyen Özellikler Genel Teknik Donanım Bilğileri


Lastikler ve tekerlekler

Alaşım jantlar
17 x 8, 0 jantlar in.
Çelik stepne
P245/50r17 98v lastik
Bütün mevsim lastikler
Yedek lastik içine monte
Geçici yedek lastik

Çatı ve cam

Değişken aralıklarla silecekleri
Arka defogger
Zor cam tavan
Uzaktan kumandalı açılır tavan operasyon

Ölçümler

Genişlik: 74.0 in.
Yükseklik: 57, 2 inç
Uzunluk: 194, 0 inç
Yerden yükseklik: 5, 9 inç
Ön parça: 63, 2 inç
Arka parça: 63.8 inç
Dingil mesafesi: 109.3 in
Kargo kapasitesi, bütün koltuklar: 13.1 cu. Ft.
En fazla yük kapasitesi: 13.1 cu. Ft.

Epa iç hacmi: 111, 3 cu. Ft.
Boş ağırlık: 3726 lbs.

Mekanik

Motor ve performans

Temel motor büyüklüğü: 3.5 l
Kamera tipi: tek üstten kam ( Sohc )
Silindir: v6
Vanalar: 24
Supap zamanlaması: değişken
Tork: 254 ft-lbs. @ 5000 rpm
Beygir gücü: 280 hp @ 6200 rpm
Dönüş çapı: 38, 9 ft.

Temel motor tipi: benzin

Drivetrain

Sürücü tipi: önden çekişli
Şanzıman: 6 vitesli shiftable otomatik

Süspansiyon

Çift salıncaklı ön süspansiyon
Çok irtibat kollu arka süspansiyon
4 tekerlekten serbest süspansiyon
Ön ve arka denge çubuğu

Yakıt

Yakıt: benzin
Yakıt tipi: premium kurşunsuz ( Luzumlu )
Yakıt tankı kapasitesi: 18.5 gal.
Mil aralığı ( Cty ​​/ hwy ) : 370. 0/536.5 mi.
Epa km olduğunu. ( Cty / hwy ) : 20/29 mpg
 sses hız kontrolü
Yardımcı ses girişi ve ipod / iphone entegrasyon
1 subwoofer ( Lar )
3 aylık sağlanan uydu radyo servisi
Radyo bilgi sistemi
Usb bağlantısı

Telematik

Eller serbest telefon
Hands-free telefon için bluetooth kablosuz bilgi bağlantısı.  es hız kontrolü
Yardımcı ses girişi ve ipod / iphone entegrasyon
1 subwoofer ( Lar )
3 aylık sağlanan uydu radyo servisi
Radyo bilgi sistemi
Usb bağlantısı

Telematik

Eller serbest telefon
Hands-free telefon için bluetooth kablosuz bilgi bağlantısı. 
 Güvenlik

Emniyet ve güvenlik

4-tekerlek abs
Ön ve arka kafa hava yastıkları
Çift ön tarafına monte edilmiş hava yastıkları
Çocuk koltuğu çapa
Uzaktan hırsızlığa karşı alarm sistemi
Acil fren yardımı
Havalandırmalı ön disk katı / arka disk frenler
Arka kapı çocuk emniyet kilidi
Gündüz farları
Motor immobilizer
Ön sis / sürüş farları
Otomatik farlar kapalı gecikmesi
Alacakaranlık algılama farlar
Xenon yüksek yoğunluklu deşarj far
2 ön koltuk başlıkları
3 arka koltuk başlıkları
Yolcu hava yastığı yolcu algılama devre dışı bırakma
Arka merkezi, 3 noktalı emniyet kemeri
Ön emniyet kemeri
Dönüş işareti aynalar
Stabilite kontrolü
Çekiş kontrolü
Elektronik fren gücü dağıtımı
Acil iç bagaj açma
Ön yüksekliği ayarlanabilir koltuk başlıkları
Arka katlanabilir koltuk başlıkları
Yolcu koltuk başlığı whiplash koruma sistemi
Sürücü koltuk başlığı whiplash koruma sistemi
Lastik basıncı izleme

Garanti

Temel: 4 sene / 50000 mi.
Çekiş: 6 sene / 70000 mi.
Yol: 4 sene / 50000 mi.

içerisinde

Ön koltuklar

Ön kafa oda: 38, 4 inç
Ön kalça oda: 55, 7 inç
Ön bacak oda: 42, 5 inç
Ön omuz odası: 58.2 inç
Multi-level ısıtma yolcu koltuğu
8-way zor yolcu koltuğu
8-way zor sürücü koltuğu
Multi-level ısıtmalı sürücü koltuğu
Zor ayarlanabilir bel desteği ile sürücü koltuğu
Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
Yükseklik ayarlı yolcu koltuğu
Deri
Spor ön koltuklar

Arka koltuklar

Arka kalça oda: 54.8 inç
Arka baş oda: 36, 7 inç
Arka bacak oda: 36.2 inç
Arka omuz oda: 56.2 inç
Depolama ve pass-thru orta kol dayama yeri ile katlanır
Arka havalandırma kanalları fan kontrolü
 Zor Özellikleri

Uzaktan zor kapı kilitleri
Ters eğim çift aynalar kaldırıma görünüm temin eder vasıta ters
Elektrikli aynalar
isıtmalı aynalar
2 tek dokunmalı elektrikli camlar
Uzaktan pencere operasyon

Kolaylık

Seyir kontrolü
Kargo net
Ön konsol depolama ile
Ön ve arka bardak tutucu
Ön ve arka kapı cepleri
Tepegöz konsol depolama
Uzaktan bagaj açma
Geçmiş yıllar aksesuar gücü
Ön seatback depolama
Elektrik hıza orantılı hidrolik direksiyon
Kozmik uzaktan verici ( Garaj kapısı, güvenlik sistemi, vs. )
12v Ön zor çıkışı ( S )
Eğim ve teleskopik direksiyon simidi
Şanzıman, direksiyon simidi üstündeki seyir ve ses kontrolleri

Konfor

İç hava filtreleme
Çift bölgeli iklim kontrol sürücü ve yolcu
Trunk ışık
Deri ve orta konsolda simüle alaşım döşeme
Çizgi üstünde simüle alaşım döşeme
Deri ve kapıları simüle alaşım döşeme
Ön ve arka okuma lambaları
Vites topuzu deri döşemelere
Deri direksiyon simidi
Ön ve arka paspaslar
Aynalarda sinyal açın
Dikiz aynasının içerisinde elektrokromatik
Çift aydınlatıcı makyaj aynaları

Ezberlemiş ayarları

Ezberlemiş ayarları ses sistemi
Ezberlemiş ayarları iklim kontrolü
2 sürücüler için ezberlemiş ayarları

Techizatlar

Saat
Takometre
Yol bilgisayarı
Dış sıcaklık göstergesi
Düşük yakıt seviyesi uyarı
Pusula

Vasıta eğlencesi

Eleman anten
Toplam 8 adet hoparlör
276 watt stereo çıkış
Cd mp3 Çalma stereo fm / am-çizgi 6 cd çalar
Xm uydu radyo
Duyarlı
       

 

acura temel sedan,2012,araba,oto,Resimleri,Videoları,Duvar kağıtları,fotoğrafları,fotoları

Acura Yaşam İçin Sıfır Teknoloji Kaynak Arabası Gelecek Nesiller Otomobili

  Acura Temel Sedan,2012,İç,Dış,Genel,Açıklaması,Özellikleri,İncelemeli,Anlatım,Teknik,Donanım,2.El Yedek,Parçaları,Servisleri
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2022 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!