Araba Lastik Devi Continental Yeni Mega Trendlerden Örnekler Verdi Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 28 Eylül 2011 Çarşamba tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 209
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 142 ziyareti evrimii.
 • 
   Yeni,CR-V,Honda,Bayilerinde,Yerini,Aldı!BMW,Elektrikli,Otomobiller,İçin,Akıllı,Telefon,Aplikasyonları,Peşinde!,deterjan,dispersan,katkılar,nelerdirMercedes-Benz Axor,2012 Kamyon Tır Özellikleri,Tır Kamyon Fiyat Listesi Ne KadarBenzinde,7,Ekim,Cuma,2011,İndirimi,İstanbul,İzmir,Ankara,Pompa,Fiyatları,Ne,Kadar,

yelerimizden

ye Resmi

vkyilmaz 09.03.2014 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Araba Lastik Devi Continental Yeni Mega Trendlerden Örnekler Verdi

Araba,Lastik,Devi,Continental,Yeni,Mega,Trendlerden,Örnekler,Verdi

Araba Lastikleri Üreticisi Devi Continental Otomobil İçin İçin Yeni Çağda Mega Trenleri açıkladı Avrupanın en büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve lastik üreticisi Continentalin CEOsu Dr. Elmar Degenhart, Frankfurtta gerçekleştirilen 64. IAA International Motor Showda otomotiv sektörünün yeni mega trendleri ve Continentalin gelecek vizyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Araba Lastik Devi Continental Yeni Mega Trendlerden Örnekler Verdi

Continentalin sürüş güvenliği anlayışının günümüzün sıkışık ve ağırlıklı olarak bireysel olan motorlu araç trafiğinde insan yaşamının korunmasına odaklandığını vurgulayan Continentalin CEOsu Dr. Elmar Degenhart; Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) verilerine göre, geçtiğimiz yıl dünyada trafik kazalarında 1,2 milyon insan hayatını kaybetti. Bu da her gün trafik kazaları sonucu ölenlerin sayısının kabaca 3.300 olduğunu gösteriyor. Öte yandan bu kazalarda 50 milyon insan yaralanmış. Continental, bu soruna çare olmak üzere, trafik kazalarını ve bu kazaların ölümcül sonuçlarını tamamen önlemeye yönelik ürünler ve çözümler geliştiriyor. Aktif güvenlik sistemlerine yeni modüller ekliyoruz. Örneğin stereo kamera aracılığıyla kazaların önlenmesine veya en azından sonuçlarının hafifletilmesine katkıda bulunuyoruz. Continental olarak, 2015 yılına kadar, dünya çapındaki otomobil üreticilerine yaklaşık 2,2 milyon acil fren sistemi sağlamayı planlıyoruz dedi. 

Çevre mega trendi "Temiz Güç " vizyonu Turbo şarjlı motorlar ve doğrudan enjeksiyon sistemlerinden oluşan sistem çözümlerimiz, standart benzinli motorlara göre yüzde 12 ila 35 yakıt tasarrufu sağlıyor. Yeni ContiEcoContact 5 lastikler ile de otomobillerin trafikte harcadığı yakıt yüzde 3e varan oranlarda azalıyor. Fosil yakıt rezervlerinin giderek azaldığını ve dolayısıyla kaynakların ele alınmasında sürdürülebilir bir yaklaşım benimsenmesi gerektiğini belirten Dr. Elmar Degenhart; Emisyonları daha da fazla önlemek ve yakıt verimi daha yüksek bir yanma elde etmek üzere, dizel ve benzin motorlarımızın enjeksiyon sistemlerini optimize ettik. Turbo şarjlı motorlar ve doğrudan enjeksiyon sistemlerinden oluşan sistem çözümlerimiz, standart benzinli motorlara göre yüzde 12 ila 35 yakıt tasarrufu sağlıyor. Dizel motorlarda ise ileri teknolojili enjeksiyon sistemleriyle bir araya gelen küçültme ve ısı yönetimi, tüketimi yüzde 10 azaltacak bir potansiyel taşıyor. Azot oksit son işlem sistemlerimiz, tasarruf oranını yüzde 4 artırabiliyor. Hepsi birlikte göz önünde bulundurulduğunda, dizel motorlarda da yüzde 25e varan tasarruf sağlamak mümkün dedi. 

Çevre dostu ürün ve çözümler sunma konusunda öncü rol üstlendiklerinin altını çizen Dr. Elmar Degenhart, geliştirdikleri yeni yakıt kalitesi sensörü hakında da bilgiler verdi. Dr. Elmar Degenhart; Bu sensör motoru ve çevreyi koruyor, yakıt kalitesini saptıyor ve yakıt enjeksiyonunu da optimize ediyor. Modern lastik teknolojisi ve iç levhalar da kaynakların korunmasına katkıda bulunuyor. Yeni ContiEcoContact 5 lastikler, kuru ve ıslak zeminde kısa fren mesafeleriyle düşük yuvarlanma direncini bir araya getiriyor. ContiEcoContact 5 lastikler ile otomobillerin trafikte harcadığı yakıt yüzde 3e varan oranlarda azalıyor.* Öte yandan taşıt içleri için geliştirdiğimiz TEPEO® levhalar, bugün en yaygın şekilde kullanılan PVC levhalara göre taşıt başına iki kiloya varan tasarruf sağlıyor dedi. 

Bilgi mega trendi Hep Devrede vizyonu Sürüşünüzü Basitleştirin konseptimiz daha şimdiden bir taşıtı sürücüsüne uyarlamayı nasıl kolay bir hale getirdiğini kanıtlamış durumda. Continental CEOsu Dr. Elmar Degenhart, otomobillerdeki aklı ağ bağlantıları konusunda da açıklamalarda bulundu. Bugünün otomobillerinin akıllı ağ bağlantıları sayesinde sürücünün karşılaştığı tüm durumları yıldırım hızıyla algıladığını belirten Dr. Degenhart, Continental bugüne kadar piyasaya 22 milyondan fazla telematik sistem sunduğunu ve bu sistemlerin taşıtları telekomünikasyon ağlarına bağladığını söyledi. ABI Research tarafından gerçekleştirilen bir araştırmaya göre taşıtlara kalıcı olarak takılan telematik birimlerinin payının, 2010 ile 2016 arasındaki dönemde yüzde 10dan yüzde 62ye çıkacağının altını çizen Dr. Degenhart, Continentalin ABnin zorunlu kılmayı planladığı otomatik acil durum bildirim sistemi e-Callu sağlayabildiğini belirtti. 

Continental CEOsu Dr. Elmar Degenhart; Otomotiv sektörüyle telekomünikasyon çözümlerinin arasındaki güçlü bağlantıya verilebilecek en iyi örnek, otomobil anahtarının şifreli bir veri paketi halinde kişinin cep telefonuna yüklenebilmesi. Bu cep telefonu anahtar, araca erişim sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sürücü araca girdikten sonra motoru da çalıştırabiliyor. Dijital anahtar ayrıca, taşıtın kişiselleştirilmesinde sürücüye yardımcı da oluyor. Sürüşünüzü Basitleştirin konseptimiz daha şimdiden bir taşıtı sürücüsüne uyarlamayı nasıl kolay bir hale getirdiğini kanıtlamış durumda. Bu konseptin kapsamı sürücünün ileride kiraladığı bir otomobilde de kullanabileceği şekilde genişletilecek. Böylece sürücü, kiraladığı bir otomobili ilk kez kullandığında bile, bilgi eğlence sistemini istediği ayarlara getirmek zorunda kalmayacak dedi. 

Uygun fiyatlı otomobil mega trendi Dünyanın her yerinde bireysel devinim imkanı Continental için uygun fiyatlı otomobil terimi son derece düşük maliyetli, ekonomik ve mini otomobil tasarımları anlamına geliyor. 

Uygun fiyatlı otomobillerin toplam pazarın yaklaşık yüzde 20sini oluşturacağını düşündüklerini söyleyen Dr. Degenhart; Uygun fiyatlı otomobiller düşük kaliteli taşıtlar anlamına gelmiyor. Bu otomobiller, müşterilerin olanakları dahilinde kalan araçlar. Uygun fiyatlı otomobiller minimalist ve pazara özel uyarlanmış araçlar demek. İçerdikleri fonksiyonlar en son teknolojilere dayanıyor ve hedeflenen müşteri ve bölgeye özel olarak değişiyor. Continental için de uygun fiyatlı otomobil terimi son derece düşük maliyetli, ekonomik ve mini otomobil tasarımları anlamına geliyor. Uygun fiyatlı otomobillere yönelik geliştirdiğimiz SPEED hava yastığı kumanda birimi, EASY-U motor kumanda birimi ve çeşitli konfor özelliklerine yönelik Temel Fonksiyon Kumanda Birimi bulunuyor. İlk kez IAA 2009da tanıttığımız bu ürünler, kendilerini kanıtlamış durumda dedi.293591_anasayfa.jpg 

Özel Trend: E-devinimContinental güvenli, verimli ve konforlu e-devinime yönelik geniş bir ürün portföyü ile öne çıkıyor. 

Konuşmasında e-devinim konusuna da değinen Continental CEOsu Dr. Elmar Degenhart; Continental güvenli, verimli ve konforlu e-devinime yönelik geniş bir ürün portföyü ile öne çıkıyor. Buna ek olarak, akü sistemi ve elektrikli güç aktarım sistemleri teknolojisinde, yenilemeli fren sistemlerinde, yuvarlanma direnci optimize edilmiş lastiklerde ve araç içi uygulamalarında dünya çapında yaklaşık 1.600 uzmandan oluşan bir ağa sahibiz. Şirketimiz, 2009 ile 2013 yılları arasındaki dönemde çok sayıda seri üretim siparişiyle kendini kanıtlamış durumda. Dünyanın her yerinden 17 üreticiyle, elektrikli ve karma taşıtlara yönelik bileşenleri içeren yaklaşık 90 seri projeyi sütlendik. Bunların arasında örneğin; elektrikli motorlar, güç elektronik aksamı, akü teknolojisi, aletle donatım, telematik, yenileyici fren sistemleri, sensör sistemleri ve güvenli şarja yönelik bileşenler gibi ana bileşenler bulunuyor. Bu projelerin yaklaşık yüzde 60ı, e-taşıtlara yönelik bileşenleri ve sistemleri ilgilendiriyor. Bunların büyük bir bölümü Avrupada geliştirilip üretilirken, bazı siparişlere yönelik ürünler Asyada üretiliyor dedi.

  Araba,Lastik,Devi,Continental,Yeni,Mega,Trendlerden,Örnekler,Verdi
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2022 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!