Renault Master Yenilendi Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 27 Ekim 2014 Pazartesi tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 199 ziyareti evrimii.
 • 
   2011 Bologna Motor Show,İtalyan Marka Otomobilleri ŞovuAraba Almak İsteyen,Vakıfbankta 25 Bin TL kredi,0.82 36 ay Kredi,faizsiz taşıt kredisi,ucuz otomobil VeriyorToyota,FT-1,Concept Türkiyede,Otomatik,Vitesli,Araçlara,Talep,ArttıVolkswagen Golf GTI,5. Nesil Modifikasyon Kiti Geliştirdi

yelerimizden

ye Resmi

Batuhan 29.09.2013 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Renault Master Yenilendi

renault,master,yenilendi

Renault Avrupa'da öncüsü olduğu hafif ticari araçlarını revize ediyor. Bu çalışmaların meyvesi olan Yeni Renault Master 60.450 TL den başlayan fiyatlarla kullanıcısı ile buluşuyor. Tasarımları ile Renault'un ticari araçlarının gelecekteki yüzünü gözler önüne seren Yeni Master'lar, Panelvan ve Kamyonet olarak çeşitlendirilmiş.

 

Master Panelvan'ın 2.3 dCi motorunun 125 hp lik ve 165 hp lik iki farklı motor seçeneği mevcutken taşıma kapasitesi de 3,5 ton ile 4,5 ton arasında değişiyor. 11, 13, 15 ve 17 metreküplük kasa seçenekleri olan Yeni Master Panelvan 310 ila 360 Nm lik torku ile sürücüsüne Otomobil hissiyatı vermeyi amaçlıyor. Yeni Master Kamyonet ise kapalı kasa, şasi kabin ve sac kasa olarak üretilirken tek kabin veya çift kabin seçenekleri de mevcut. 2.3 dCi motor ve 125 hp lik kamyonetlerin 3,5 ve 4,5 tonluk farklı kapasiteleri ile birlikte ön ve arka çeker versiyonları da unutulmamış.

 

Kısacası gerçekten detaylı bir şekilde çeşitlendirilerek son kullanıcıya arz edilen Yeni Master'ların hafif ticari segmentte dolduramayacağı bir boşluk yok gibi. Sadece Master'ı yenilemekle kalmayan Renault versiyon gamına derin donduruculu Frigo adını da eklemiş. Kamyonet ve Panelvan olarak ayrılan Yeni Master Frigo'nun 2.3 dCi motoru 125 hp güç üretiyor ve 310 Nm tork sağlıyor. 11 ve 13 metreküplük panelvan seçenekleri olan aracın kamyonet versiyonları ise tek kabin olarak satışta ve 3,5 tonluk yüklü ağırlık kapasitesi var.

 

Kangoo'nun da Frigo versiyonu ayrıca mevcut olup 1.5 dCi motorla geliyor ve 90 hp lik güç üretiyor. Bütün Frigo'ların 5 ve -20 derecelik soğutma kapasitesine sahip farklı seçenekleri de farklı ihtiyaçlara cevap verecek. Römork Savrulma Önleyici, Devrilme Önleyici, Adaptif Yük Kontrolü gibi ticari teknolojileri de barındıran araçlarda ESP, Yol Tutuş Desteği, Yokuş Kalkış Desteği, Start&Stop özelliği gibi yeni teknolojileri de mevcut.

 

Yeni motoru ile yakıt tasarrufunu da arttıran Renault Master'ın 165 hp lik çift turbolu motoru önceki neslin 150 hp lik dCi motorundan 1.5 litre daha az yakıyor. Satın almak isteyenler için ise 48 aya ve 66.000 TL ye varan vadelerde kredilendirme yapılabildiğini eklemekte fayda var.

  renault,master,yenilendi
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!