Shell Dünya Denemesi Rekoru Guinnes 15 Ekimde Sürücülerle Başlıyor Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 30 Eylül 2011 Cuma tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 187 ziyareti evrimii.
 • 
   BMW 1-Serisi,tii,KonseptLamborghini Estoque SUV Concept,2012,Resimli,Galeri,Resimleri,BMW,İ3,Elektirikli,100,KM'de,4,TL,harcıyormercedes videoları,Mercedes CLS 350Abarth 500 Cabrio Italia Fiat,Abarth 500 Cabrio Italia Fiat 2012 Modeli Hakkında Bilinmeyenler Nelerdir

yelerimizden

ye Resmi

yuksel3350 25.08.2013 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Shell Dünya Denemesi Rekoru Guinnes 15 Ekimde Sürücülerle Başlıyor

Shell,Dünya,Denemesi,Rekoru,Guinnes,15,Ekimde,Sürücülerle,Başlıyor,Araba Yarışları,Otomobil Yarışları

Shell’in Dünya Çapında Gerçekleştireceği Guinness Dünya Rekoru Denemesinde Türkiye Ve 10 Ülkeye Yakın Yarış Severeler Yarışacak Yarışlarda Bir Çok Değişik Araba Eşlik Edecek Bakalım Hangi Otomobil Kazanacak

Shell Dünya Denemesi Rekoru Guinnes 15 Ekimde Sürücülerle Başlıyor

 

Küresel shell fuelsave yakıt tasarrufu günü etkinliğinin Türkiye ayağında burcu esmersoy ve ethem genim'in katılımıyla gerçekleşecek eğitimde yer alacak türk sürücüler, “dünyanın en kalabalık yakıt tasarrufu eğitimi” guinness dünya rekoruna imza atmak için bir araya gelecekler. Rekor denemesi, aralarında türkiye'nin de bulunduğu 10 ülkeyi içinde bulunduruyor.

15 ekim 2011 tarihinde, dünyanın 10 ülkesinde eş zamanlı gerçekleştirilecek shell fuelsave yakıt tasarrufu günü etkinliği kapsamında, türkiye'nin 4 bir yanından sürücüler, yakıt tasarrufu hakkında pratik veriler edinecekler.

burcu esmersoy,shell,dünya,rallisi,güney,kıbrıs,zaferi,yarışları,formula,araba,başvuru,adresi

Shell fuelsave marka elçisi burcu esmersoy ve autodrom İstanbul sürüş teknikleri eğitmeni ethem genim'in yanında, shell fuelsave tasarruf ekibi üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirilecek bu eğitimle, Türkiye, dünya çapında yapılan bir guinness dünya rekoru denemesinde yer almakta. Eğitime katılacak sürücüler, 10 memlekette eş zamanlı olarak, aynı içerikle gerçekleştirilecek “dünyanın en kalabalık yakıt tasarrufu eğitimi” ile guinness dünya rekorları tarihinin bir parçası olma şansını yakalayacaklar. Yarım saat sürecek, interaktif yapıdaki yakıt tasarrufu eğitiminin muhteviyatı, bütün ülkelerde birbirinin aynı olacak. Resmi guinness hakemleri, bütün etkinliği gözlemleyecek ve rekor denemesinin sonucuna dair resmi izahati 2 saatlik bir zaman sonrasında yapacaklar.

15 ekim 2011 günü, ortaköy meydanında saat 10:30'da başlayacak etkinliğe katılanlar, sürpriz hediyeler kazanabilme ihtimali da elde edecekler.


Küresel rekor denemesinde Türkiye de yer almakta

Shell & turcas satış müdürü pınar mavituna, shell bilim insanlarının, 100 senesi aşkın bir süredir üstün kaliteli yakıtlar sunmak için çalıştıklarını aktardı ve sözlerini şu şekilde sürdürdü: “shell fuelsave kurşunsuz 95 ve diesel ürünlerimiz, müşterilerimizin daha çok ödemeden her depoda 1 litreye kadar tasarruf etmelerine yardım edebilmek için geliştirildi. 2009 senesinde piyasaya takdim ettiğimiz shell fuelsave kurşunsuz 95 ile benzinli vasıta kullanıcılarının şu ana dek 27 milyon litreye ulaşan yakıt tasarruf etmesini sağladık. Bütün dizel vasıta kullanıcılarının shell fuelsave diesel kullanması halinde ise senede 326 milyon litre tasarruf etmek olası. Gerek aile mali durumu, gerek ülke ekonomisi bakımından büyükçe ehemmiyet taşıyan yakıt tasarrufu ve verimliliğine katkımız, ürünlerimizle kısıtlı kalmıyor. Gerçekleştirdiğimiz aktiviteler ve eğitimlerle, tasarruf konusunun sözcülüğünü de üstleniyoruz ve bu mevzuyu toplumun bütün katmanlarında yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. ”

10 ülkeyi kapsayan guinness dünya rekoru denemesinin, shell doğrultusundan bu sahada atılmakta olan küresel bir adım olduğunu vurgulayan mavituna, “küresel bir etkinlik olarak düzenlenen shell fuelsave yakıt tasarrufu günü'nün, yakıtlarımızı kullanan müşterilerimize, bir tarafdan da sürüş alışkanlıklarında yapacakları bir takım ufak değişiklerle yakıt giderlerinden ne şekilde tasarruf edebileceklerini öğretmemize yardımcı olmasını diliyoruz. Türkiye'nin de bu etkinlikte yer alacak olarak bulunması, büyük bir heyecan yarattı. Yüksek enerjisi ve ekonomik potansiyeli ile bütün dünyanın alaka odağı bulunan türkiyemiz, shell'in bu küresel etkinliğinin de en ehemmiyetli aktörlerinden birisi konumunda bulunuyor” diye söyledi.

Shell fuelsave marka elçisi burcu esmersoy ise, türkiye'nin küresel bir guinness dünya rekoru denemesinde yer alacak olmasından duyduğu heyecanı aktardı. Esmersoy, “guinness dünya rekoru denemesinde öteki türk sürücülerle beraber yer almak için sabırsızlanıyorum. Hem yakıt ve para tasarrufu için kıymetli veriler edinme ve guinness dünya rekorları tarihinin bir parçası olma şansını beraber sunan bu heyecanlandırxiçix etkinliğe, katılmayı istemekte olan herkesi davet ediyorum” diye söyledi.

Shell fuelsave yakıt tasarrufu günü küresel etkinliği, enerji kaynaklarının bilinçli kullanımı ve yakıt tasarrufuyla alakalı bilinçlendirme ve eğitim çalışmalarının yeni bir adımını meydana getiriyor. Bu çalışmalar kapsamında, bu sene mayıs ayında yapılan bir etkinlikte autodrom İstanbul sürüş teknikleri eğitmeni ethem genim ve shell fuelsave marka elçisi burcu esmersoy tarafından 40 sürücüye yakıt tasarrufu eğitimi verildi. Bu etkinliğe katılmış olan sertifika alan shell fuelsave tasarruf takımı üyeleri de, rekor denemesi etkinliğine katılarak yardımcı verecekler.

Guinness dünya rekoru denemesine katılmak İçin başvurular www. Shell. Com. Tr adresinde başladı

Shell fuelsave yakıt tasarrufu günü etkinliğine katılmayı istemekte olan şahıslar, www. Shell. Com. Tr web adresini ziyaret ederek daha çok bilgi alabilir ve etkinliğe katılma fırsatı için kayıt yaptırabilirler.

Shell'in dünyanın en kalabalık yakıt tasarrufu eğitimi guinness dünya rekoru denemesi, türkiye'nin yanında, hollanda, almanya, İngiltere, danimarka, singapur, hong kong, tayland, malezya ve filipinler'de, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

  Shell,Dünya,Denemesi,Rekoru,Guinnes,15,Ekimde,Sürücülerle,Başlıyor,Araba Yarışları,Otomobil Yarışları
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!