Otomobil Tutkusunu Aşk'a Çeviren Sürücüler Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 29 Temmuz 2014 Salı tarihinde Araba Haberleri 2014 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 200 ziyareti evrimii.
 • 
   2012 Fiat Panda,2012 Fiat Panda Üçüncü Jenerasyonu,2012 Fiat Panda Resimleri,Fiat Panda haberleri,Fiat Panda videoları,2014 new york otomobil fuari,2015 bmw m4,2015 model arabalar,alman arabalari,bmw,bmw m4,new york otomobil fuari,otomobil fuarlari3.8M,$,Lamborghini,Veneno,nun,Sesini,Duymak,İstermisiniz?Marş Arızaları,Nasıl Çözülü,Marş Arızasının Nedeni,Nedir,Marş Devresi Arızası,Marş Devresindeki Arızalar2012 Varley evR450 Elektrik Supercar,Hakkında Bilinmeyenler Özellikleri,2012 Varley evR450 Electric Supercar

yelerimizden

ye Resmi

selim 17.02.2012 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 8 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Otomobil Tutkusunu Aşk'a Çeviren Sürücüler

Otomobil,Tutkusunu,Aşk'a,Çeviren,Sürücüler

Araba ilişkili muhabbetlerin hepsinde çocuksu bir heyecanla anlatır.O kendi dünyasına sizi katmak ister.  İyi niyetlidir ve siz konu hakkında bilgisizsinizdir. Karşınızdaki Japonca’ya yakınbir dilde konuşur gibi gelir, anlamazsınız...

Arabanız Sizin Eşiniz tutkunuz aşığınız gibidir bir çok erkek Otomobil Tutkusunu abartarak yaşıyor

Otomobillerden hoşlanan bir partneriniz var ise;

Öncelikle motorların gürül gürül seslerine ağız suyu akıtan,

Cadde’nin ucundan geçecek beygir adedinin tonuna göre araba markasını söyleyebilen,bir arabaya bakabilmek uğruna sizi, yeni tazecik sevgilisini unutabilecek olan, bir adamı sevmişsiniz demektir. Ki daha sonraları bunun dünyayı unutabilecek boyutta olduğunu öğrenerek, onu olduğu gibi kabul etmeyi öğreneceksiniz.

 Otomobil Tutkusunu Aşk'a Çeviren Sürücüler

Araba ilişkili muhabbetlerin hepsinde çocuksu bir heyecanla anlatır.O kendi dünyasına sizi katmak ister.  İyi niyetlidir ve siz konu hakkında bilgisizsinizdir. Karşınızdaki Japonca’ya yakınbir dilde konuşur gibi gelir, anlamazsınız.

Yeni arkadaş ortamlarına girersinizki, herkes sizi kullandığınız arabanın plakası veya markası ile tanır.

İlk zamanlar garip gelir her şey,“bana bile böyle bakmıyor arabaya baktığı gibi”dersiniz yada “bu nasıl bir hobi hayatına bu kadar girmiş, aşktan öte kalbini bu denli attırıyor”, “beni de acaba bu kadar sevebilir mi?”

Zamanla ilişki ilerler, hayatınız farklı bir bakış, yeni kavramlar yerleşmektedir.Japonca gibi gelen kelimler günlük hayatta sık tekrarlanır, difuzör (ki aile için buna popo toplayıcı demeyi daha komik buluyoruz), kanat yükseklikleri, jant ölçüleri, varex,lowrider, app plaka, cam filmi tonları, iticilerden gelen ses vb. bir anlam kazanmaya başlar.

Ve bir gün siz 2 kapılı 200 beygir güçlü gri hatchback(Typer ama bizce Tayyar) arabanızda otururken; bir 3. Şahıs ile ortaya çıkan sahneye şaşıp kalırsınız. Araba baştan aşağı süzülmüştür. O süzülme öyle içten, öyle şehvetli ve öyle kıskanan gözlerle olmuştur ki,bahse konu bir bayan olsa, iki erkek arasında  bir savaş çıkaracak niteliktedir.

İşte o an, tüm taşlar yerlerine oturur, anlamsız gelen her şey farklı anlamlar kazanır. Kabullenmekzamanı gelmiştir. Bu bir sevda, bu bir tutku, bu adeta bir huy ve kesinlikle son nefese kadar sürecektir.

Bir teklif alırsınız, dünyanın en romantik yerinde kocaman bir tebessümle. Ardından tatlı koşturmalar, heyecanlar derken, birde bakmışsınız evlenmişiniz.

Ortak hayatınız ile ilgili ciddi kararlar alır bulursunuz kendinizi. Hiç bir 4 kapılı 2 kapılı kadar zevk vermez tabi.Fakat değişim zaruri ve maalesef her zaman giden araba kaçan fırsattır. Aranır taranır en uygun 4 kapılı bulunur. Enfes mavi tonu hayran baktıracak kadar güzel (Subaru WRX), 240 beygir güçlü bir dilber vardır artık hayatınızda.Konsoldaki , ölçümzıbırları (göstergeler)yakıt hava karışımları, turbo basıncı,turbo timer, artık yeni değerlerdir.Sürekli dört çeker artık önden çekişli gibi değildir tabi.

Adeta beygir güçleri yetmez olur. Daha da güçlü olsun istersiniz “Çuff“(Blowoff sesi)sesleri arasında…

Yeni gelişmeler ile birde Recaro Bebek koltuğu alırsınız, sağ arka koltuğa bir güzel yerleştirirsiniz, ama bir sorun vardır oğlan motorun sesinde hayal ettiğiniz gibi uyumuyordur, kapılar yüksektir etrafı göremiyordur.

 

Yenilenme vakti gelmiştir, tekrar. Satılan araba ve arayışlar…

Sonra bir gün hiç kimsenin haberini olmadığı bir yerde bir hazine bulursunuz. Kuytuda sizi bekleyen… İşte o an eşiniz ayaklar yerden kesilmiş ikramiye bulunmuştur. İlk kez tek olmak mümkündür bu beyaz dilber (Evo 8) ile…

Evladınız Recaro koltuğuna kurulmuş babasına “1,2,3 Git! “ der. Bu olay ile artık kesindir, bu tutku oğlunuza da bulaşmıştır.
 

Emeklilik için hayallerde ise, hep bir garaj içinde düzenlenmeyi bekleyen klasik bir Murat 124…

Otomobil tutkusu sahne tozu gibidir, o beygirlerin gücünü bir duydun mu asla kopamazsın.

Ve ömür, İstanbul sokaklarında açılan çukurlar, yerleştirilen hız tümsekleri ve dikkatsiz sürücüler ile eğleşerek sürer…

Bu hayattabana kattığı tüm anlamlar ve tatlı heyecanlar için yakışıklı kaslı ve tertemiz kalpli otomobil tutkunu eşime teşekkür ederim.

  Otomobil,Tutkusunu,Aşk'a,Çeviren,Sürücüler


 • haberin resmi

  Splash ve Alto modellerinin yerini alması beklenen Suzuki\'nin yeni küçük modeli Celerio satışa sunuluyor. 2015 ba...

  10 Aralık 2014 Çarşamba
 • haberin resmi

  Ford Explorer\'in üretime başlamasının 25. yılını modelin yeni versiyonunu Los Angeles Auto Show\'da tanıtarak k...

  06 Aralık 2014 Cumartesi
 • haberin resmi

  Aile sedanları artık sıkıcı olamk zorunda değil kanıtı da 2016 Mazda6 Los Angeles Auto Show’un devam ettiği ş...

  06 Aralık 2014 Cumartesi


Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!