Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 23 Mart 2012 Cuma tarihinde Araba Kampanyaları kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1700
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 35
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 407
  • Toplam Üyeler: 171
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 556 ziyaretçi çevrimiçi.
  • Audi,Otomobilden,dizel,RS5,konseptiSürücüsüz Otomatik Pilot Patenti Googlenin,Google Patenti Kazanan,Googlenin Başarısında Neler OlacakGeleceğin,Taksisi,Karsan 2013,Mart Ayında,Hangi Arabalar ucuz,marka Kampanyada,modeller indirimiMazda MX-5 Miata Special Edition 2012,Mazda MX-5 Miata 2012 Chicago Otomobil Fuarında Özel Versiyonu İle

Üyelerimizden

Üye Resmi

ali üstün 19.07.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

Fiat Arabaları 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı

Fiat Arabaları 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi,Fırsatı,Fiat Kampanya

Fiat ticari araçlar'da 9 bin 900 tl'yi aşan İndirim kampanyası!

Tofaş çatısı altında yer alan fiat Türkiye, Mart ayında da aktif ve üstün satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari vasıta almayı planlayan müşterilere sesleniyor. Fiat türkiye'nin hususiyetle Fiat doblo ve Fiat Fiorino modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında, koç fiat kredi desteğiyle fiat finans'tan kredi kullanacak bulunan müşterilere 20 bin tl'ye kadar kredi kullanımlarında 2 seneye dek ulaşan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Fiat türkiye'nin Fiat doblo'dan fiat ducato'ya, fiat fiorino'dan fiat scudo'ya bütün modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında peşin alımlarda %17'ye ulaşan indirim imkanı sunuyor.

Fiat Türkiye, hafif ticari vasıta satın almayı planlayan müşteriler için çok özel fırsatlar sunan kampanyasıyla ilgi çekmekte. 31 Mart tarihine dek sürecek kampanya kapsamında Fiat Türkiye, başta fiat doblo ve fiat fiorino olmak üzere bütün hafif ticari vasıta modelleri için 20 bin tl'ye kadar kredi kullanımlarında 2 seneye dek vadeyle % 0 faiz ayrıcalığı temin ediyor.

Kampanya kapsamında Olan ArabaFiat fiorino combi ve combimix ile fiat doblo classic combi modellerinde ister peşin ister kredi kullanarak fiat markalı hafif ticari vasıta satın alacak müşterilere % 12'ye ulaşan indirim imkânları sağlanıyor. Buna ek olarak yeni fiat doblo'dan fiat ducato'ya kadar bütün ticari vasıta modellerinde nakit alımlarda ise % 5 daha ilave nakit indirimi uygulamasıyla 9 bin 900 tl'yi aşan dehşet indirim olanakları da sunuluyor.

  Fiat Arabaları 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi,Fırsatı,Fiat Kampanya
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2018 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!